Taśma pakowa papierowa 48mm/50m

372,
Producent: Foltape
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 48h
szt.
Cena netto: 4,35 zł 5,35 zł

Taśma pakowa papierowa - kup produkt ekologiczny

Taśma pakowa to niezastąpiony materiał do szczelnego oklejania danych przedmiotów. My oferujemy taśmę ekologiczną, wykonaną z papieru oraz kleju na bazie wody. Lepka powierzchnia została pokryta klejem wodnym, lecz nie użyto w nim szkodliwych rozpuszczalników. Taśma ma długość 50 m, czyli jest bardzo wydajna. Przydaje się do zaklejenia kartonów czy też wysyłanych paczek. Jeśli zależy Ci na ekologicznych materiałach, prezentowana taśma z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania.

 

Taśma pakowa brązowa - dostępne kolory

Prezentowana taśma występuje tylko w kolorze brązowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze taśmy papierowe nie są barwione farbami. Kolor taśmy - brązowy ładnie prezentuje się na kartonie tworząc jednolitą powierzchnię. 

 

Taśma pakowa ekologiczna - rozsądny wybór

Taśmy ekologiczne coraz częściej zapełniają półki w sklepach oraz magazynach. Nasi klienci coraz częściej sięgają po takie rozwiązanie dbając tym samym o nasze środowisko. Taśma pakowa papierowa jest dodatkowo wzmocniona. Tzn. nie jest to zwykły papier tylko specjalna mieszanka odporna na rozrywanie. Z powodzeniem można zabezpieczać również ciężkie paczki. 

 

Taśma pakowa Warszawa

 

Produkt w promocji. Rabat nie dotyczy.

 

 


dostawa
tasmy pakowe cena hurtowa
taśmy folie narzędzia - kontakt

 

 

Taśmy, folie, narzędzia